Homepage

Únor ve školním klubu

Na začátku února jsme ještě řádili na sněhu, postupně se začalo oteplovat a my se ve školním klubu chystali na příchod jara. Tvořili jsme valentýnky pro maminky, povídali si o tom, jaké změny v přírodě nám jaro přinese. Šikovné děti projevily velikou trpělivost při skládání modelů aut a letadel ze starých časopisů ABC. Venku na procházkách a hřišti jsme si užívali prvních teplejších dnů. S projektem „Jak se žije jinde“ jsme poznávali cizokrajná zvířata a rostliny z různých kontinentů.

                                                                                                                                                           

Děti a vychovatelka ŠK

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com