Homepage

Prosinec ve školním klubu

V prosinci byl adventní čas v plném proudu a předvánoční atmosféra panovala i u nás ve školním klubu. Pracovali jsme na výzdobě, seznámili se s tím, jak slaví vánoční svátky lidé v jiných zemích, zkoušeli jsme si zvyky a povídali si o našich vánočních tradicích. Venku jsme užívali sněhu, stavěli sněhuláky a chodili bobovat na kopec. Poslední prosincový týden jsme si udělali vánoční odpoledne s nadílkou. Rozbalili jsme krásné dárečky, tancovali a zpívali koledy. Moc jsme si to užili.

                                                                                                                                                       děti a vychovatelka ŠD

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com