Homepage

Listopad ve školním klubu

Tři měsíce utekly jako voda a listopad už je za námi. Hned na začátku měsíce jsme společně uctili památku zesnulých a v rámci projektu „Jak se žije jinde“ jsme se dozvěděli, jak tento svátek prožívají v jiných zemích. Když nám počasí přálo, vyráželi jsme ven na procházky a pozorovali, jak se příroda kolem nás mění. Ve školním klubu jsme kreslili, vyráběli, soutěžili, hráli nové společenské hry a připravovali se na jedno z nejkrásnějších období v roce – na advent.

 

                                                                                                                                                     Děti a vychovatelka ŠK

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com