Homepage

Říjen ve školním klubu

Máme za sebou další měsíc ve školním klubu. Teplé podzimní dny jsme využívali k procházkám, pobytu na hřišti či stopované. V klubu jsme se věnovali výtvarné a pracovní činnosti, společenským hrám, učili jsme se písničky a básničky. Společnými silami jsme zapracovali na nové výzdobě a sepsali si Desatero chování ve Školním klubu, podle kterého se řídíme. Začali jsme také pracovat na projektu „Jak se žije jinde“ a poznáváme tak kulturu, tradice a zvyky cizích zemí.  Na konci měsíce jsme si užili Halloweenské odpoledne plné soutěží a zábavy.

                                                                                                                                             Děti a vychovatelka ŠK

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com