Homepage

Září ve školním klubu

Školní rok u nás v klubu začal dobře. Všichni se známe z předchozích let, náš kolektiv je tím pádem již dobře stmelený. Společně jsme se seznámili s novým prostředím a určili si pravidla, která budeme dodržovat. Začali jsme také pracovat na výzdobě, abychom se ve školním klubu cítili dobře.
Teplé září jsme využívali k procházkám po našem okolí, na kterých jsme pozorovali změny v přírodě. Venku jsme hráli pohybové hry, soutěžili a sbírali přírodniny. V klubu jsme se také nenudili. Vyráběli jsme, kreslili, hráli společenské hry, stavěli stavebnice a společně si povídali. Září je pryč a my se těšíme na nové zážitky, které nás čekají v říjnu.

 

                                                                                                                                             Děti a vychovatelé ŠK

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com