Výtvarný kroužek ve ŠD 3

Každé pondělí jsme měli ve školní družině výtvarný kroužek. Děti poznávaly nové výtvarné techniky, pracovaly zde s rozličnými materiály, vyráběly si různé dekorace a drobné dárky pro rodiče.

Na výtvarném kroužku jsme kladli důraz na fantazii, kterou zde děti mohly naplno rozvinout, vždy jsem jim nechávala k této dovednosti prostor.

Děti si zaslouží velkou pochvalu, pokaždé pracovaly naplno, práce je zaujala a snažily se, aby byl výrobek, co nejkrásnější.

Každý týden se učily novým technikám např. malbě, kresbě, grafice, kolážím...

Vždy jsme se snažili o to, aby děti měly z tvoření radost a byly hrdé na to, co vytvořily. Některé jejich výrobky jsou milými dárky pro ty, které mají rády.

Za výtvarný kroužek ŠD 3 Renata Charouzková