Homepage

ŠD 1 – únor.

V únoru jsme se zabývali lidským tělem, zdravím a hygienou. Co jsou nemoci, to známe, však se s nimi potýkáme od Vánoc. Zaměřili jsme svou pozornost na předcházení nemocí, zásady zdravé výživy a sport. Trávili jsme volný čas v přírodě, kde jsme posilovali na průlezkách a při hrách.

Povídali jsme si o stavbě těla. Spojovali jsme čísla, aby nám vznikla kostra.

Procvičili jsme si své znalosti přírody při návštěvě pana vychovatele ze školního klubu Romana Neckáře, který měl pro nás připravené zajímavé úkoly. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.

Věnovali jsme svůj čas přípravě na společnou akci se zámkem – masopust. Chystali jsme masky, procvičovali písničky a učili se nové.

Únor – nejkratší měsíc v roce, zkrácený jarními prázdninami, rychle utekl.

Těšíme se na to, co nás čeká v březnu.

 

Děti a vychovatelka ŠD 1

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com