Homepage

Výtvarný kroužek ŠD 1

Máme tu pololetí a to je doba hodnocení. Ve třídách jsme obdrželi vysvědčení. Trošku si zhodnotíme naše snažení na kroužku.

Vyrábíme tematicky zaměřené výrobky na svátky, roční období a přání dětí. Snažíme se vyzkoušet něco nového, nové techniky. Připravili jsme rodičům krabičky, které jsme si vyzdobili vypalovací technikou. Pracujeme hodně s papírem všeho druhu a tak nám pod rukama vznikají zajímavá dílka. Snažíme se využít ke tvoření i odpadový materiál (papírové trubky od koberců…). Naši trpělivost prověřila práce s korálky… A tak bychom mohli pokračovat dále. Raději posuďte sami, jak jsme vše zvládli.

 

 

Šimonková Martina

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com