Homepage

Den s čertem v ŠD 2

5. prosince čekalo na děti v druhém oddělení školní družiny velké překvapení. Pan vychovatel byl nepřítomen, vyměnil si své místo a zastoupil jej samotný čert. Ten byl vyslán Luciferem, aby ujednal pořádek a napravil neposlušné školáky. Věřte nebo ne, ale moc práce mu to nedalo, protože se ukázalo, že v naší družině jsou samé hodné děti. Alespoň v tento den se nenašel nikdo, koho by si mohl čert odnést s sebou. Samozřejmě, že čert se s dětmi věnoval i tvořivé činnosti a pod jeho taktovkou vzniklo krásné papírové peklo, do kterého každý žáček umístil svého čertíka, a když se nad tím zamyslíme, tak vlastně nikdo nepřišel zkrátka.

Tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží a zda za rok se čert vrátí.

 

Děti z ŠD 2, čert a pan vychovatel

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com