Homepage

ŠD 4 a listopad

V tomto měsíci jsme byli pilní a zruční pracovníčci. Začátkem listopadu jsme si zahráli na mumie a nakreslili halloweenské potvůrky, které zdobily prostory školy při vydařené diskotéce. Vyráběli jsme barevné krabičky, které se tak zalíbily, že udělaly radost každému z rodiny. Dále jsme stavěli domečky pro vánoční skřítky, kteří se u nás brzy zabydlí. Zkusili jsme si písmo pro nevidomé a kreslení pusou. Čas nám hezky utíkal u nakreslených veselých hodin. Společně zapojenou fantazií jsme vytvořili obraz a postavičky z modelíny. Na to vše dohlíželo zvířátko pro tento měsíc – zebra. Veškeré pracovní a výtvarné činnosti jsme si zpestřovali hrami v tělocvičně a vycházkami. Nakonec jsme vytvořili postavičky anděla, Mikuláše a čerta, které nám zdobí prostory chodby přímo ve škole.

Vychovatelka a děti ze ŠD 4

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com