Homepage

ŽP - Halloween

Dne 31. 10. 2018 se uskutečnila první akce, kterou pořádal žákovský parlament pro mladší spolužáky k příležitosti Halloweenu. Na akci byly pozvány děti z přípravné třídy a děti z 1.– 3. ročníku. V 16 hodin byli pozváni prvňáčci a děti z přípravné třídy, v 16.30 druháci a jako poslední, už za tmy v 17 hodin, třeťáci. Pro děti byla připravena stanoviště s úkoly, ty pak prošly celou školou až do auly, kde bylo připravené malé občerstvení pro rodiče a děti, a také malé workshopy.

Opravdu nás potěšily vysoká účast a pozitivní slova od rodičů, učitelů a některých dětí. I když na některé, bohužel, nezbylo občerstvení, tak byly spokojené.

Musím poděkovat všem členům žákovského parlamentu, kteří přišli a pomohli, Natálce Žebrové za pomoc, rodičům parlamenťáků za pomoc s maskou a občerstvením, rodičům dětí za doprovod svých ratolestí na tuto akci a třídním učitelkám prvního stupně za to, že děti motivovaly. Největší poděkování patří paní učitelce Gallové, která nám se vším nejvíce pomáhá a vede nás až do úplného konce. Budeme se těšit na další akci.

Za Váš parlament sepsaly Domča a Bára.

 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com