Homepage

Zdravý úsměv

V týdnu od 19. 2. – 23. 2. 2018 jsme se zaměřili na péči o náš chrup. Pracovali jsme ve skupinách i individuálně.  Vyráběli jsem kartáčky, ústa plná zoubků a malovali jsem zdravé a zkažené zoubky. Součástí tohoto týdne byla přednáška „Zdravý úsměv“, kterou si pro nás připravili studenti Střední zdravotní školy Rumburk. Zábavnou formou nám byla zahrána pohádka o „Zoubkové víle“, následně byly děti zapojeny a určovaly, které z potravin škodí zubům, učily se správně čistit zuby, naučily se říkanku o zoubcích. Děti obdržely dětské zubní kartáčky. Přednáška se nám moc líbila a byla oceněna velkým potleskem.

Tř. uč.  Jana Kvapilová, as. Renata Hladíková

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com