Homepage

DUBEN VE ŠKOLNÍM KLUBU

Povídali jsme si o čarodějnicích, malovali a vyráběli jsme čarodějnice a nakonec jsme je upálili.

 

V rámci výtvarných aktivit byla naše činnost věnována výrobě drobných dárků pro maminky, které mají v květnu svátek. Dále jsme vyráběli akvárium, pracovali jsme s modelínou,stříhali z barevného papíru, malovali tuží......

 

Zasoutěžili jsme si v hudební soutěži ,, Superstar", kde děti předvedly své pěvecké výkony.Vítězové byli hned dva a byli odměněny sladkou odměnou.

 

Také jsme chodili ven, kde se malovalo křídami, chlapci si zahráli fotbálek, v parku jsme hráli hry a na Budišínském hřišti jsme pletli věněčky z pampelišek, a když nám počasí opravdu přálo odpoledne jsme trávili venku a to při procházkách po okolí.

 

Tento měsíc jsme se věnovali krajině kolem nás. Pozorovali jsme přírodu, povídali jsme si a opět tvořili. Naší pozornosti neunikly dopravní značky a značky turistické. Připomněli jsme si, že musíme přírodu kolem nás chránit a starat se o ni. 

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com