Homepage

BŘEZEN VE ŠKOLNÍM KLUBU

Rozloučili jsme se definitivně se zimou. Klub jsme si vyzdobili jarně, ale výzdobu jsme si museli nejprve vyrobit. Každý z „klubáků" přišel s nějakým hezkým nápadem a musíme uznat, že klub se nám rozzářil opravdu „sluníčkově".

Mezi nejlepší a nejkrásnější nápady patřila zvířátka z PET lahví, kočičky z ponožek a kohouti ze čtvrtek. V polovině března jsme si zaseli osení, abychom se připravili na velikonoční svátky. Když se osení zazelenalo, tak si každý vyfoukl vajíčko, namaloval a posadil ho do osení.

Také jsme si zasportovali, abychom po zimě rozhýbali trochu lenivé tělo a to v místní pizzerii, kde jsme si zahráli bowling. Vítězové Dominik Šulc a Áďa Petroušková byli odměněni sladkou odměnou.

Děti tvořily maminkám k MDŽ přáníčka, připomněli jsme si zvyky, které k jaru patří - vítání jara, pranostiky na březen, Velikonoce, hádali jsme hádanky.

Když na nás vykouklo sluníčko, tak jsme chodili ven pozorovat probouzející se přírodu, hráli jsme hry v parku, nebo jsme si jen tak hráli s menšími dětmi z družiny...

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com