Homepage

ÚNOR VE ŠKOLNÍM KLUBU

Začali jsme zvesela a to karnevalem, maskami se to jen hemžilo, zatančili jsme si a nakonec vyhlásili ty nej masky, ale věřte, že to bylo opravdu těžké.

Také jsme navštívili solnou jeskyni, kde jsme relaxovali při krásné a pohodové hudbě, kdo neodpočíval, hrál si se solnými kameny.

Když bylo trochu hezké počasí, tak jsme chodili do zámeckého parku a tam jsme hráli hry, ta nejoblíbenější pro všechny byla hra na ,, Krále".

V klubu jsme se také činili, vyráběli jsme z různých materiálů a to - antistresové balonky, které jsme plnili hladkou moukou, z vlny - bambule, také jsme si už vyzdobili jarně prostory klubu, vyráběli jsme masky na masopust a spoustu a spoustu dalších výtvorů s jarní tématikou.

Největší úspěch měl turnaj ve stolním fotbálku a že to byl boj vyrovnaný a plný potu. Nakonec vyhrála ta nejlepší z nás a to Aďa Petroušková, která pokořila i ty nejsilnější chlapce.

Takže v klubu se opravdu toho mnoho děje a nudu tam neznáme.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com