Karneval družin a klubu

A je to tady – máme karneval.

V sobotu 13. února jsme se sešli, abychom se všichni společně pobavili.

Tentokrát jsme zvolili prostory auly na velké škole, protože se karnevalu účastní děti z družin a klubu, tak abychom měli dostatek místa pro tanec a soutěže.

Hudbu nám mixoval  DJ Bobo. Roztančili jsme se na skladbu: Jede, jede mašinka.  S chutí jsme se pustili do první soutěže – tanec dvojic s jablkem. Na parketě jsme si pohráli s nafukovacími míčky. Další soutěží byla židličkovaná dvojic.

Nezapomněli jsme na hodnocení masek. Děti si zvolily v tajném hlasování své nejkrásnější masky. Vychovatelé si také vybrali své kandidáty.

Za soutěže a volbu masek děti získaly dárečky a sladkosti.

V průběhu reje masek jsme mohli konzumovat pohoštění, které nám připravily maminky a babičky.

Moc Vám děkujeme, dobroty od Vás nám moc chutnaly.

Dopoledne rychle uteklo a nastal čas návratu domů.

Tak ahoj – opět za rok!!!

Děti a vychovatelé ŠD, ŠK

PS: Všechny fotografie budou k dispozici ke stažení na flashdisk u vychovatelů.