Homepage

Prosinec ve školním klubu

Od začátku měsíce jsme se připravovali na blížící se Vánoce. Začali jsme s vánoční výrobou, kde jsme vyráběli - čertíky, Mikuláše, kapříky, adventní věnce z látek, vystřihovali jsme různé vánoční motivy na okna a spoustu dalších výrobků. Po přípravě jsme si začali vánočně zdobit školní klub - ozdobili jsme si vánoční stromky a to hned dva, jeden na chodbě / modro - stříbrný / a druhý ve školním klubu / červeno - zlatý/. Museli jsme se navzájem pochválit, protože se nám oba moc povedly.

Čas jsme netrávili jen ve školním klubu, navštívili jsme místní pizzerii a zahráli jsme si bowling, byli jsme navštívit šluknovský zámek, kde jsme shlédli výstavu. Chodili jsme do zámeckého parku se trošku odreagovat a nadšeně jsme uvítali vánoční výzdobu ve Šluknově.

 Ve školním klubu jsme 17. prosince rádi přivítali rodiče a děti, kteří se přišli podívat, jak to tam máme hezké. Rodičům se moc líbilo, pochválili nám vánoční výzdobu a my jsme je za to odměnili dárečkem, který jsme pro ně vyrobili.

18. prosince k nám zavítal trošku předčasně Ježíšek. A to bylo radosti, největší odměnou byla rozzářené očka dětí. Ježíšek nám toho nadělil spousty - společenské hry, stavebnice, lega, tempery, keramickou hlínu, takže můžeme vyrábět a vyrábět...

Po prohlédnutí dárků jsme pojedli, popovídali jsme si a i zatančili... a pak jsme se vánočně naladěni rozešli na prázdniny do svých domovů.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com