Homepage

Listopad ve Školním klubu

 Měsíc jsme začali sportovně. V tělocvičně jsme uspořádali turnaj ve vybíjené a můžeme říci, že to byl boj vyrovnaný a družstvo, které zvítězilo, opravdu vyhrálo jen o  ,,prsa".

Po sportovním týdnu jsme si zašli oddechnout do solné jeskyně, kde děti ulehly za příjemné relaxační muziky do lehátek a odpočívaly. Některé si hrály s pískem a další hledaly solné kameny. V solné jeskyni se jim moc líbilo a slíbili jsme si, že budeme solnou jeskyni navštěvovat každý měsíc.

Co se týče výtvarné tvořivosti, tak vedle podzimních tématik jsme se již pustili do vánočních motivů - vyrábíme adventní věnce, kapříky ze třpytek, hlavy čertíků, Mikulášů a andělů. Ozdobili jsme si klub vánočním stromkem a to hned dvěma - na chodbě modro-stříbrným a v klubu červeno-zlatým. V současné době stále vánočně zdobíme prostory klubu a chystáme se na Den otevřených dveří, který proběhne 17. prosince, kdy se těšíme na návštěvníky nejen z řad dětí, ale i jejich rodičů a přátel.

Konec měsíce jsme ukončili Mikulášskou diskotékou, kde si děti nasadily čertovské rohy a opravdu se diskotéka rázem změnila v čertovský rej, plný muziky, občerstvení, a sladké limonády.

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com