Homepage

Září ve školním klubu

V měsíci září se ve školním klubu hodně událo. Nastoupilo mnoho nových žáků, přišla i nová paní vychovatelka a první dny byly hlavně o seznamování. Když jsme se všichni poznali, začali jsme podnikat spoustu akcí. První z nich byl bowling v místní pizzerii. Hrály všechny děti a nejlepší „bowlinkář“ dostal sladkou odměnu. Po hře dětem pěkně vyhládlo, takže servírka nestačila nosit pizzy. Moc jsme si všichni pochutnali.
Druhou naší akcí byl výlet po Šluknově s malováním křídami na asfalt. Nejlepší malíř byl opět odměněn sladkou odměnou.
Pak jsme navštívili Šluknovský zámek, kde jsme zhlédli krásnou výstavu “Svět kostiček“. Nestačili jsme se divit, co všechno lze z kostiček Lega postavit. Nemohli jsme se výstavy nabažit a nikomu se nechtělo odejít, protože jsme stále objevovali nové a nové zajímavosti.
Ke konci měsíce se v našem klubu uskutečnil karneval s diskotékou, vyhodnotila se nejkrásnější maska a nejlepší tanečník. Karneval jsme si všichni užili, nasmáli a vytancovali jsme se.
Nezaháleli jsme ani při hraní si v klubu, řešili jsme různé kvízy a rébusy, malovali jsme. Samozřejmě, že jsme si zde jenom nehráli, ale rovněž jsme rozvíjeli i své schopnosti, a to ponejvíce při výtvarné tvorbě, ze které vznikla řada pěkných výtvorů – dýně z barevných papírů, z roliček toaletního papíru a z kaštanů jsme vytvořili celou zoologickou zahradu. Klub jsme si vyzdobili svými výrobky a můžeme říci, že se nám tam moc líbí.

 

Za ŠK R. Charouzková

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com