Homepage

Prvňáčci ve školním klubu

V úterý 2. a 9. června 2015 jsme v našem klubu přivítali žáky prvních tříd, kteří se přišli podívat, jak to u nás vypadá. Prohlédli si prostory, vybavení, ale také výtvory svých starších spolužáků, které vyrobili v rámci činností školního klubu. Dověděli se krátkou historii klubu, který byl otevřen v den, kdy oni sami poprvé zasedli do školních lavic. Na závěr byli seznámeni s knihou autora Milana Valenty, Půďáci ze staré školy, která částečně svým obsahem „zapadá“ do prostoru našeho klubu, který je zbudován v prostoru bývalé půdy „staré školy“.

 

Dle reakcí žáků i jejich paní učitelek usuzuji, že se jim na návštěvě u nás líbilo.

 

Tomáš Rozvoral

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com