Páté třídy ve školním klubu

V úterý 2. června 2015 se do našeho školního klubu přišli podívat žáci pátého ročníku společně se svými třídními učiteli. Smyslem této návštěvy bylo osobní seznámení se žáků s prostory školního klubu a jeho činností.

Během návštěvy si děti nejen prohlédly školní klub, ale měly také možnost zapojit se do připravených aktivit, které zde běžně probíhají. Kdo chtěl, tak si odnášel s sebou vlastní výrobek z výtvarné činnosti, zahrál si stolní fotbal, karty nebo procvičil svou slovní zásobu při nápovědě zadaných slov svému spolužákovi, který je musel uhodnout.

V současném okamžiku mohou děti přemýšlet o tom, zda se na základě osobní zkušenosti rozhodnout v nadcházejícím školním roce nabídku školního klubu využívat.

Tomáš Rozvoral

Postřehy ze strany žáků:

…. školní klub se mi líbil a snad tam budu chodit příští rok, jestli mi to rodiče dovolí. Nejvíce se mi líbily hračky a stolní fotbálek. (Tonda H.)

Líbilo se mi všechno, ale nejvíc fotbálek a hračky. (Kristýna K.)

Příští školní rok tam budu určitě chodit. Nejvíc se mi líbil fotbálek a také hra s kartičkami. …. (Renda H.)

…. Bylo to moc hezké, možná tam budu chodit. No chtěla bych, ale je to na rodičích. Možná příští rok, až budu v VI. B. (Petra P.)