Homepage

Leden ve školním klubu

Leden je sice začátečním měsícem nového roku, ale z hlediska roku školního se jedná o poslední měsíc prvního pololetí. Z čehož zpravidla vyplývá, že každý žák má ještě „poslední šanci“ dopilovat a ovlivnit výsledné známky na pololetním vysvědčení.

Pro nás ve školním klubu byl leden měsícem činorodým. V rámci výtvarných aktivit jsme připravovali „motýlí dárečky“ pro budoucí prvňáčky, kteří 22. 1. zamířili poprvé do školních lavic k zápisu. Další naše díla měla nádech současného ročního období.

Počasí bylo dosti proměnlivé, což nám příliš neumožňovalo pobyt venku, proto jsme sportovní pondělky trávili většinou v tělocvičně, při zdokonalování se ve vybíjené. Poslední lednové pondělí nám však počasí přálo a my se nechali sluníčkem zlákat na kondiční procházku okolo Pazderáku.

Během čtvrtečních odpolední s knížkou, jsme se věnovali, vedle referátů žáků, Jaroslavu Foglarovi a jeho Dobrodružství v temných uličkách.

V závěru měsíce jsme se v den vysvědčení s klubem vypravili do místní pizzerie na bowling (více k této akci v samostatném příspěvku).

 

Tomáš Rozvoral a děti ze školního klubu

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com