Homepage

Vánoční besídka ve školním klubu

V rámci „Dne otevřených dveří“, který se konal 18. prosince 2014, pod názvem „Advent ve škole“, jsme v prostorách klubu, společně s třídami 4. A a 4. B, přivítali děti s rodiči a ostatními návštěvníky z řad přátel školy.

Vedle posezení u šálku kávy či čaje s vánočním cukrovím, které přichystaly děti, a přinesli naši návštěvníci, bylo pro zájemce připraveno několik návrhů na společné zhotovení si výrobků s vánoční tématikou. Do společné tvorby se pustila většina zúčastněných.

Prostory klubu byly provoněny vánočními vůněmi, které k této době neodmyslitelně patří. Atmosféru doplňovaly vánoční koledy, jež zde zněly.

Z reakcí přítomných se domníváme, že to bylo velmi příjemné zastavení se, v době vrcholících příprav na očekávané vánoční svátky, a společné setkání. Již teď se těšíme na další podobná setkání.

Tomáš Rozvoral, Jana Eichlerová, děti ze školního klubu a tříd 4. A + 4. B

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com