Návštěva ve Šluknovském zámku

V pondělí 8. prosince jsme navštívili zámek v našem městě, abychom si zde prohlédli „Vánoční výstavu“, do které i děti z klubu přispěly svými vánočními výrobky.

Zhlédli jsme spoustu pěkných výrobků, které se váží k vánočnímu času, a dokonce jsme objevili několik zajímavých nápadů, které nám do budoucna poslouží jako inspirace pro naši tvorbu.

V zámku se nás ujala paní Přidalová, která nám umožnila, podívat se na zámeckou půdu, kde je umístěna výstava s názvem „Brabenci a létající stroje“. Tato expozice se nám nejen líbila, ale zároveň jsme byli i pobaveni autorovými nápady. Doposud nikdo z nás neviděl například „mravence v kadibudce“ J.

Předvánoční zastavení se v zámku bylo příjemným zpestřením a děkujeme paní Přidalové za její ochotu a vstřícnost.

Tomáš Rozvoral a děti z ŠK