Homepage

Měsíc říjen v školním klubu

Aniž bychom se nadáli, tak máme za sebou druhý měsíc fungování školního klubu. V průběhu října jsme se věnovali různorodým činnostem, které nám přinášely nejen odpočinek, ale také rozvíjely a obohacovaly nás samotné.

 

Přestože došlo v průběhu tohoto měsíce k citelnému ochlazení, řada dnů byla ještě příznivá k tomu, abychom své aktivity mohli směřovat ven. Opět jsme vyráželi na procházky do okolí školy, nejčastěji to bylo do zámeckého parku a na hřiště v Budišínské ulici. Větrné dny přímo vyzívaly k vypuštění draků na oblohu, takže jsme se nenechali zrovna dvakrát pobízet a opakovaně jsme draky vyrazili provětrat.

 

Nezaháleli jsme ani při hraní si v klubu, kam nám přibylo několik her a stavebnic. Samozřejmě, že jsme si zde jenom nehráli, ale rovněž rozvíjeli i své schopnosti, a to ponejvíce při výtvarné tvorbě, ze které vznikla řada pěkných výtvorů – 3 D obrázky, věnečky z papírových ruliček a další výtvory s podzimní tématikou.

 

V závěru měsíce jsme se aktivně zapojili do projektu ČSOP „Ukliďme svět“ a vysbírali na trasách, škola – Pazderák – Jitrovník  a škola – Tyršova ulice – pozemek pod bytovkami v Lužické ulici, vše co do přírody nepatří.

 

 

žáci z školního klubu a Tomáš Rozvoral

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com