Homepage

anketa Školní klub

Od 1. září zahájil v naší škole svou činnost „ŠKOLNÍ KLUB“, který nabízí dětem efektivním způsobem trávit svůj volný čas. Školní klub není jen místo, kam mohou rodiče „umístit“ své děti před výukou a po ní. Jeho prostřednictvím jsou nabízeny žákům volnočasové aktivity, které vedou zpravidla pedagogičtí pracovníci naší školy. Nabídka kroužků je celkem pestrá a snažíme se vycházet ze současných trendů, samozřejmě s přihlédnutím na věkovou strukturu našich žáků.

V rámci samotného školního klubu, jehož provozní doba je každý den, kdy probíhá výuka, je jeho činnost cílena k rozvoji fyzického i psychického vývoje dětí, samozřejmostí je i odpočinek a relaxace. K dispozici jsou různé stolní hry, stavebnice, řada knih a vybavení pro všemožné výtvarné techniky. Každý den je zaměřen na určitou činnost. V případě příznivého počasí se snažíme čas trávit na čerstvém vzduchu, kdy vyrážíme na procházky po našem městě a věnujeme se sportovním aktivitám.

 

 

Žákům byla položena otázka: „Napište, jak byste zhodnotili činnost školního klubu – co se vám líbí a co vám zde například chybí“.

Zde je ukázka z odpovědí žáků:

„Mně se moc ve školním klubu líbí. Máme tam plno her a aktivit. Na každý den je jedna aktivita. Když je hezky, tak jdeme do parku, nebo se jdeme projít. Když prší, hrajeme v klubu hry. Užila jsem si tu plno legrace. Když jsme hráli „twist“, tak jsme se pořádně zamotali. A to je jenom pár věcí z mnoha, co se mi v klubu líbí.“ (Adéla)

Ve školním klubu se mi líbí, že si s námi pan učitel hraje. Jsou tam hezké hračky a klub je hezky zařízený a líbí se mi, že ráno jezdíme výtahem.“ (Štěpán)

Mně se ve školním klubu líbí, jak tam skoro každý den vyrábíme, protože to mě baví.  (Klára)

Nejvíc se mi líbí odpočinkový koutek. Potom se mi tam líbí jedna hra „mikádo“, protože mě baví. (Nikola)

Ve školním klubu si ráda hraju a maluju, protože mě to baví. Líbí se mi tam J (Viki)

Baví mě stolní hry a vyrábění. (Saša)

Ve školním klubu se mi líbí, ale někdy se i nudím. Líbí se mi procházky, knihy, hra „cink“ a stolní hry. Chybí mi tam televize a DVD, abychom se mohli na ně dívat. (Fanda)

Mně se tam líbí všechny hry. (Adam)

Moc se mi tu líbí. Těším se, až budeme chodit ven hrát různé hry. Do školního klubu jsem se těšila. Velmi mě to tu baví. (Verča)

Mně se v klubu hrozně líbí. Jsou tam hezké stolní hry a hrajeme různé sportovní hry, které mě hodně baví. (Lucka)

Líbí se mi odpočinkový koutek a vše mě v klubu baví. Jsem ráda. (Terka)

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com