Homepage

Projektový den Voda

Dne 23. dubna se uskutečnil další projektový den – Den Země. Neseděli jsme v lavicích, ale vyrazili jsme ven a pomáhali jsme přírodě. Nejprve jsme šli k rybníku Zezuláku a zjištovali jsme, co zde roste, žije a jaké vlastnosti má voda. Měřili jsme teplotu, pH i průhlednost. Podobně jsme ještě zkoumali vodu ve Stříbrném potoce a v rybníku Na Doubku. Protože bylo docela teplo, někteří kluci neodolali a v rybníku si zaplavali. Potom jsme dostali pytle a rukavice a pustili jsme se do úklidu blízkého lesíku. Vyčistili jsme černou skládku, odpadu tam bylo opravdu dost. Při zpáteční cestě jsme se ještě zastavili v parku a někteří si vyzkoušeli ekologické soutěže. Projektový den se nám líbil a užili jsme si ho.

žáci 7. A a 7. B

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com