ŠD 4 – LEDEN

Měsíc leden byl ve znamení žirafy. Vytvořili jsme si tyto dlouhokrké noblesní zvířátka a vystavili si je v družině. Připomněli jsme si různé zimní sporty a následně vytvořené brusle nám zdobily šatnu. Povídali jsme si o přezimování zvířátek, v pracovním listu určovali stopy a přečetli pohádku o zimním spánku a pelíšcích určitých druhů. Uskutečnily se dva družinové turnaje – ve skládání puzzle na čas, který vyhrál Pavel D. a v deskové hře dáma, kterou vyhrála Anička T. Vítězové dostali malou odměnu a Anička nás bude reprezentovat v utkání s vítězem z ŠD3. Pustili jsme se do výroby pestrobarevných čepic na blížící se masopust.  Neminuly nás hrátky se sněhem a navštívili jsme dvě výstavy – Školákem ve válečných letech (zámek) a Den s modeláři (kulturní dům).

Děti a vychovatelka ŠD4