Homepage

Třída 1.A

25. Červen 2019

Školní výlet do Děčína

Dne 30. 5. se prvňáčci vypravili na svůj první společný školní výlet do Děčína. Vydali jsme se vlake...

více zde
Přednáška první pomoci v prvním ročníku
15. Březen 2019

Přednáška první pomoci v prvním ročníku

Středočeský záchranář velice zajímavě a poutavě předvedl žákům 1. ročníku základy první pomoci. | ...

více zde
Dýňování
17. Prosinec 2018

Dýňování

více zde
První akce prvňáčků a přípravné třídy
25. Září 2018

První akce prvňáčků a přípravné třídy

Uteklo to jako voda a z nás se stali prvňáčci. Ve škole se nám zatím všem moc líbí. Protože je nás hodně a jsme tři třídy, tak jsme si udělali společnou odpolední akci na školní zahradě, abychom se lépe poznali. Pozvali jsme rodiče a přišla také přípravná třída. Děti plnily na připravených stanovištích různé úkoly, za které dostávaly sladké odměny. Rodiče si mezitím povídali a fandili. Po splnění všech úkolů jsme si společně opekli vuřty. Na závěr všichni prvňáčci obdrželi na památku malou medaili. Bylo to prima strávené sluníčkové odpoledne, na kterém se podíleli také naši asistenti.

H. Syrochmanová, R. Jirků, P. Laštůvková, J. Kvapilová

více zde

© 2014 Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín | T.G.Masaryka 678, 407 77 Šluknov, telefon: 412 386 395 | kremous.com